На сьогоднійшній день школа готова прийняти своїх школярів в новому навчальному році. Великі роботи проведені батьками та працівниками школи по підготовці приміщення 1 класу НУШ. Клас чекає нових меблів та навчальне обладнання, яке має поступити для оснащення приміщення до нового навчального року. Всі інші навчальні приміщення до нового навчального року готові! Школа чекає своїх школяриків 1 вересня, щоб розпочати 2021-2022 навчальний рік!

Переглядів: 201 | Додав: Plastyk | Дата: 13.08.2021 | Коментарі (0)

По завершенню ІІ семестру 2020-2021 навчального року журі підбило підсумки навчальних досягнень учнів школи з 4 по 9 клас з метою визначення кандидатів на іменні стипендії по підсумках навчальної діяльності в ІІ семестрі. Найвищий рівень навчальних досягнень виявився в наступних учнів школи:

8 клас - в Колоненко Зоряни;

9 клас - в Кіричук Ольги.

Саме вони і ... Читати далі »

Переглядів: 128 | Додав: Plastyk | Дата: 25.06.2021 | Коментарі (0)

16-18 квітня в Камінь-Каширську відбувся 48 чемпіонат Волинської області зі спортивного орієнтування, в якому взяла участь і команда нашої школи в складі Матвійчук Дарини, Колоненко Зоряни, Терешка Ярослава ( 8 клас) і Гапончука Дмитра ( 6 клас). По підсумках змагань Матвійчук Дарина ( 8 клас) та Гапончук Дмитро ( 6 клас) здобули два ІІІ місця і нагороджені дипломами відповідного ступеня. Готував команду школи до чемпіонату керівник гуртка Ткаченко В.В. Вітання переможцям і побажання наступних звершень!

Переглядів: 129 | Додав: Plastyk | Дата: 29.04.2021 | Коментарі (0)

14 квітня пройшли змагання шкіл Колківської селищної ради зі спортивного орієнтування "Весняні стежки".  Під керівництвом тренера Ткаченка В.В. в названих змаганнях прийняли участь і дві команди з нашої  школи в складі Гапончука Дмитра, Огребчук Ані, Терешко Анни, Худінової Дарини, 6 клас, молодша вікова група та Огребчук Олександри, Колоненко Зоряни, Матвійчук Дарини та Терешка Ярослава, 8 клас, старша вікова група. По підсумках змагань команда в складі учнів 8 класу здобула високе І місце серед шкіл ОТГ а команда 6 класу - ІІ місце! В особистому заліку учениця 8 класу Матвійчук Дарина виборола І місце, а учень 8 класу Терешко Ярослав - ІІ місце!Вітання переможцям! ... Читати далі »

Переглядів: 120 | Додав: Plastyk | Дата: 21.04.2021 | Коментарі (0)

Найщиріші вітання Аршулік Олександрі, учениці 4 класу, з нагоди здобутого ІІ місця в Міжнародному музичному конкурсі!

Переглядів: 111 | Додав: Plastyk | Дата: 21.04.2021 | Коментарі (0)

16-18 квітня в с. Злізниця Камінь-Каширського району проходив 48-й відкритий чемпіонат Волинської області зі спортивного орієнтування серед юнаків та юніорів, присвяченого пам'яті Івана Пасевича.Взяла участь в чемпіонаті і команда нашої школи в складі Колоненко Зоряни, Матвійчук Дарини, Огребчук Олександри та Терешка Ярослава - 8 клас і Гапончука Дмитра - 6 клас. По підсумках трьохденних змагань два учасники нашої команди здобули переможні місця. Зокрема, Матвійчук Дарина зайняла ІІІ місце в 2-х етапній естафеті і Гапончук Дмитро - ІІІ місце в 2-х етапній естафеті у своїх вікових групах. Найщиріші вітання нашим переможцям і побажання нових спортивних звершень!  Керівник та тренер команди Ткаченко В.В.

Переглядів: 118 | Додав: Plastyk | Дата: 20.04.2021 | Коментарі (0)

17 березня 2021 року вступив в силу новий Закон України про посилення відповідальності за спалювання сухої трави, поживних залишків, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, у смугах відводу автомобільн ... Читати далі »

Переглядів: 125 | Додав: Plastyk | Дата: 05.04.2021 | Коментарі (0)