Користувачів: 0

Головна » 2014 » Червень » 22 » Гарне продовження здобутків юних спортсменів школи
14:57
Гарне продовження здобутків юних спортсменів школи

11 червня завершився чемпіонат району по міні - футболу серед шкіл І-ІІ ступенів. Саме в цей день пройшли фінальні ігри між командами, які здобули перемоги у занальних змаганнях. Команда нашої школи, на чолі з тренером, вчителем фізкультури Гребенем О.І., в цей день зустрілась на футбольному полі Колківської ЗОШ І-ІІІ ступенів - ліцею з командами шкіл Граддя та Куликович. Результат фіналу був логічним: розгромивши обидві команди, юні футболісти нашої школи стали переможцями в районній першості по міні - футболу.

Черговою і очікуваною перемогою наших юних спортсменів стало перше місце в Кубку Старосільської сільської ради по футболу, де зустрілись команди зі шкіл сіл Ситниця, Розничі і Старосілля. Здобувши впевнені перемоги над командами обох шкіл, наші юні футболісти вже вкотре здобули Кубок сільської ради, який отримали з рук сільського голови Регешука В.О.

Переглядів: 330 | Додав: Plastyk | Рейтинг: 5.0/1